Vajza e Sylejman Selimit thekson linjat truupore, sa bukur duket në imazhin e fundit

Donika Selimi është vajza e Sylejman Selimit.

Ajo është aktive në rrjetin social ‘Instagram‘, ku ndan imazhe të shumta me ndjekësit e saj.Donika, njihet për format e saj truupore dhe bukurinë që ka.

Së fundi, ka publikuar një foto e cila ka treguar format trupore josbhëse.

Shikoni imazhin:

Sharing is caring!